14 березня Україна вшановує Добровольців. Тих, хто за покликом серця пішов захищати націю та країну, — Сиротюк

«14 березня Україна вшановує Добровольців. Тих, хто за покликом серця пішов захищати націю та країну на московсько-українську війну», — пише у своєму блозі екс-нардеп Юрій Сиротюк, передають Патріоти України.

«Але, пам’ятаючи про нинішніх добровольців, пам’ятаймо про всіх добровольців нації-воїна.

Добровольцями були в0яки Української повстанської @рмії. Добровольці «Карпатської Січі» у 1939 році з усієї України поїхали захищати незалежність Карпатської України. Добровольці перших визвольних змагань 1917-1922 років. Січові стрільці. Добровольцями були гайдамаки. Козаки йшли боронити Україну за покликом душі.

Століття бездержавності створили ситуацію, коли держава була в кожному. @рмія починалася з кожного. Ця армія творила державу. Козаки створили державу Військо Запорізьке. Гайдамаки — народоправний простір «без холопа і без пана». Воїни-добровольці окреслювали простір держави у визвольних змаганнях 1917-1921 років та 1939-1950 тих.

На жаль, нинішня панівна верхівка, яку до влади провели добровольці Майдану, а порятувати добровольці віuни, зробила все щоб знищити добровольців. Але нація пам’ятає своїх справжніх Героїв!

З твоїм Днем, націє-в0їне!»

Джерело

Share
error: Content is protected !!