А як же Революція Гідності? Новий заступник керівника офісу Зеленського — колишній член команди МВС Захарченко, Олег Татаров, причетний до переслідування Майдану-Володимир Ар’єв

Факт призначення члена команди глави МВС періоду президентства Януковича в Офіс президента можна вважати черговим свідченням того, що для президента Зеленського не грають ніякої ролі цінності Революції Гідності, а основною метою Офісу Зеленського є тотальний контроль над країною перед місцевими виборами.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат з фракції «Європейська солідарність» Володимир Ар’єв.

«Новий заступник керівника офісу Зеленського — колишній член команди МВС Захарченко — Олег Татаров, причетний до переслідування Майдану. Нутро Зеленського проявляється все більше.

Тепер Татаров буде курирувати правоохоронну систему і протидію корупції », — зазначає Ар’єв.

Нардеп констатував, що перший дзвіночок — це протидія НАБУ, у якого Печерський суд забрав справу проти суддів ОАСК. Уже можна не сумніватися, на які три букви направлять цю справу. І ДБР в цій дорозі буде лише перевалочним пунктом.

І все з тієї причини, що Зеленському, продовжив Ар’єв, перед виборами захотілося лояльності і контролю за адмінсудами.

«Розлючений падінням рейтингу хлопчик остаточно вирішив пограти в Януковича? Тим швидше для нього все закінчиться », — іронізує нардеп.

Share
error: Content is protected !!