Афонські старці здивували пророцтвом щодо майбутнього України

До Афонських старців , які вже протягом тисячі років підтримують живу духовну традицію на святій горі Афон, не припиняє тягнутися низка стражденних.

Причина — устами їх говорить Бог, а значить , все, що вони кажуть — істина.

Не є винятком і українські політики, діячі культури і просто люди, яким мудреці відкрили завісу на майбутнє їхньої країни.

Ось основні пророцтва Афонських старців на найближче і подальше майбутнє України, пише KR.24.

— Україну очікує важкий час, але це триватиме недовго — з Божої волі , судилося створити могутню державу , порівнянну з Київською Руссю, бо дух святої Русі знаходиться в Києві, і його пробудили люди. 22 роки — був усього лише летаргічний сон великого народу .

— Росія , не дивлячись на свої прагнення відродитися новою імперією, потерпить крах. Її чекає ізоляція і самодержавство. Але російський імператор протримається на троні тільки 2 роки і піде з ганьбою. Сама Росія продовжить своє існування, але вже без частини земель на півдні і сході. Більшість російських провінцій стануть вільними від опіки Москви і входитимуть у державу російську на правах незалежних територій.

— На Київський престол зійде князь, за часів якого почнеться відродження України, країна може навіть змінити назву. Крим повернеться в лоно України, але вже як земля кримських татар.

— Європа розділиться на два табори — Західний і Східний, але розпаду Євросоюзу не буде. У східне об’єднання увійдуть майже всі східні країни: Польща, Чехія, Словаччина, Білорусь, Литва, Латвія, Естонія, Молдова, Україна, Угорщина, Румунія.
Джерело

Share
error: Content is protected !!