Александр Кочетков: Порошенку висунуть певні підозри, змусять ходити на допити. Однак закінчиться все тим, що в суді Порошенко виграє

Олександр Кочетков стверджує в статті, опублікованій виданням «Главред», що кримінальні провадження, відкриті щодо Петра Порошенка — це просто вихід пари в свисток.

Політичний аналітик пояснив, що по ним п’ятого президенту висунуть певні підозри, змусять ходити на допити. А можливо, навіть і в суд.

Однак закінчиться все тим, що в суді Порошенко виграє. Більш того — не виключено, що все взагалі закінчиться чимось незрозумілим.

П’ятому президенту просто «поставлять на вигляд», як говорили за часів Радянського Союзу.

При цьому Кочетков додав, що конфіскація активів вдарила б по Порошенко набагато сильніше, ніж арешт і тюремний термін. Політичний аналітик переконаний, що для п’ятого президента краще сісти, ніж розлучитися зі своїми грошима. Втім, реалії такі, що не буде ні конфіскації, ні тюремного терміну.

Те, в чому його сьогодні підозрюють, на конфіскацію явно не тягне.

До того ж, Ірина Венедиктова, нещодавно призначена генеральним прокурором, вибирає свідомо «глухі» кримінальні виробництва. Порошенко натомість, повинен голосувати разом зі «слугами народу» за певні законопроекти.

Share
error: Content is protected !!