Андрій Білецький: Мінські домовленості не підходять Україні

Глава політичної партії «Національний корпус» Андрій Білецький в прямому ефірі телеканалу «Україна 24» висловив думку, що Мінські домовленості по Донбасу є інструментом підриву суверенітету України, а також порушують Конституцію нашої країни.

«Мінськ» — це абсолютно злочинний папірець, бо він порушує Конституцію України. Ми унітарна держава, а в «Мінську» прописана федералізація держави і створення фактично незалежних збройних формувань на двох територіях. Створення ОРДЛО, які мають власну вертикаль влади — це де-факто і де-юре федералізація, не можна це трактувати інакше.

Ніколи Україна в майбутньому не піде на такий формат — амністія, створення «народної міліції» з бойовиків », — сказав глава« Нацкорпусу ». Також він упевнений в тому, що Мінські домовленості треба переписувати, а ситуацію на Донбасі — заморозити на кілька років.

«Потрібно буде заморозити ситуацію і розвивати країну, оскільки Росія на даний момент геополітично, з військової точки зору сильніше. Інакше ми ні з чим не прийдемо на ці переговори, Росія буде тиснути. Мінімальний термін для цього — п’ять років », — заявив він.

Share
error: Content is protected !!