Андрій Гергерт, легендарний комбат «Червень». Будемо пам’ятати тебе, славний сину неньки України!

У місті Львові сьогодні, третього серпня, в гарнізонному храмі святих апостолів Павла і Петра пройшло прощання з Андрієм Валерійовичем Гергертом, він же «Червень», комбатом УДА, який помер першого серпня на території Відня.

Похорон Андрія Гергерта у Львові 3 серпня 2020 – фото

Причиною смерті легендарного колишнього командира восьмого окремого батальйону «Аратта» Української Добровольчої Армії стала хвороба, а саме рак шлунка.

Про це більш детально йдеться на сайті Львівської міської ради.

У повідомленні зазначається: «Сьогодні у Львові громадськість прощалася з 42-річним військовим зі Львівської області. Він був заступником командувача УДА. Йдеться про Андрія Гергерта ( «Червня»). Прощання, а також чин похорону відбулися в гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. Від громади міста з Героєм попрощалися заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, а також директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко. Похоронна процесія вирушила на Личаківський цвинтар — саме там поховають Андрія Гергерта ».

Як відомо, Андрій Гергерт відстоював суверенітет і територіальну незалежність української держави з самого початку війни на Донбасі — з весни 2014 року. Свої останні роки він провів на території Маріуполя. У бійця залишилися дружина, четверо дітей, а також брат.

Share
error: Content is protected !!