Андрій Герус може стати новим керівником Міністерства енергетики та екології: подробиці

Андрій Герус, як повідомляє видання «Країна», посилаючись на інформацію з власних джерел, стверджує, що у Міністерства енергетики та екології незабаром з’явиться новий керівник. Ним стане досить відома особа — Андрій Герус. Нагадаємо, що в даний час цей народний депутат від партії «Слуги народу» очолює парламентський комітет з питань енергетики.

Цікаво, що переклад з парламенту в міністерське крісло на Банковій не вважають підвищенням. В офісі президента вважають, що у Геруса, якщо він займе посаду міністра, буде менше впливу, ніж в комітеті Верховної Ради. Не менш цікавий ще один момент. Геруса прибирають з комітету з питань енергетики українського парламенту на наполегливе прохання Міжнародного валютного фонду.

Нібито МВФ не хоче бачити на чолі такого важливого комітету цієї людини. У зв’язку з цим виникає питання — як поставляться в Фонді до такого «переміщення»? Адже міністерська посада також вельми впливова. Нагадаємо, що в даний час виконуючим обов’язки міністра енергетики та екології є Віталій Шубін.

Share
error: Content is protected !!