Андрій Єрмак: А давайте ми ще переселенців покличемо до

Андрій Єрмак в ході проведеного сьогодні телефонної розмови з політичними радниками лідерів країн «нормандської четвірки», запропонує перезавантажити роботу ТКГ і прискорити мінський процес.

Як повідомила прес-служба ОПУ, суть пропозицій керівника Офісу президента України полягає в залученні до переговорів внутрішньо переміщених осіб, які залишили ОРДЛО після травня 2014 року.

Правда, яких саме переселенців Єрмак планує залучити до переговорів, поки невідомо. Відомо лише, що цих людей планується залучати до консультацій, дискусій і погодження питань, передбачених домовленостями, раніше досягнутими в білоруській столиці.

Разом з тим Єрмак наголосив на неприпустимості прямих переговорів з представниками самопроголошених республік. Крім того, він повідомив радникам глав держав про суттєве підвищення представництва України в ТКГ.

Єрмак підкреслив, що Володимир Зеленський вже підписав відповідний указ, і це повинно стати одним з інструментів для перезапуску роботи Тристоронньої контактної групи.

Share
error: Content is protected !!