Антон Геращенко: Ми оцінюємо, що хворих більше — може бути навіть 6-7 тисяч. Але у значної частини людей коронавірус проходить в досить легкій формі, не викликаючи пневмонію

Заступник глави Міністерства внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що станом на сьогоднішній день в нашій країні число заражених коронавірусом може становити в межах 6 — 7 тисяч.

Таку точку зору високопоставлений чиновник озвучив під час онлайн-інтерв’ю виданню «Гордон». За словами Геращенко, в нашій країні ніхто не намагається приховувати реальних масштабів захворюваності людей на COVID-19.

«Ми оцінюємо, що хворих більше — може бути навіть 6-7 тисяч. Але у значної частини людей коронавірус проходить в досить легкій формі, не викликаючи пневмонії. І наша медична система на сьогоднішній день справляється з важкими випадками », — зазначив Геращенко.

Також він додав, що зараз в країні проводять більше 1000 тестів в день, в той час, як буквально тиждень тому це було всього 200-300.

Проте, каже заступник голови МВС, є показник, який неможливо приховати — це смертність від COVID-19.

«Кожен випадок — це людська трагедія. І варто зазначити, що від коронавірусу у нас помирають не тільки люди у віці, а й молоді. Але все ж кількість летальних випадків від COVID-19 у нас дійсно порівняно невелика », — додав Геращенко.

Share
error: Content is protected !!