Арсеній Яценюк: Справжній шлях до миру — це перезапуск «переговорного процесу», посилення санкцій проти країни-@грес0ра і розгортання миротворчої місії ООН на Сході

Сьогодні завершилася чергова зустріч глав МЗС «Нормандське четвірки». Проходила вона онлайн, тобто віртуально. Як виявилося, ця зустріч виявилася віртуальною не тільки за формою, а й за змістом.

Головна суть — Росія не збирається нічого виконувати, плює на міжнародне право і на наших західних союзників.

Про це в своєму блозі зазначив колишній глава уряду, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк.

Він зазначив, проблема Мінських угод не тільки в тому, що їх відмовляється виконувати Росія, проблема ще і в тому, що «Мінськ» за своєю суттю — це глухий кут. Арсеній Яценюк зазначає, такі віртуальні зустрічі потрібно припиняти, тому що їх ефективність дорівнює нулю.

Україна повинна перестати імітувати переговори заради миру і представити в Радбезі ООН факти порушення перемир’я на сході України Росією після останньої зустрічі в «нормандського форматі» в Парижі в грудні 2019 року. Україна повинна також закликати на офіційному рівні Вашингтон, Брюссель, Париж і Берлін зробити перезапуск «Нормандського процесу».

Арсеній Яценюк зазначає, українська влада постійно декларує, що прагне миру, йде по якомусь ефемерного шляху до миру, так ось справжній шлях до миру — це перезапуск «переговорного процесу», це посилення санкцій проти країни-агресора і розгортання миротворчої місії ООН на Сході.

Share
error: Content is protected !!