Артем Ситник і надалі директор НАБУ: депутатам не вистачило голосів

«Сто перший законний спосіб» зняти директора НАБУ Артема Ситника провалився з тріском і ганьбою — в прямому ефірі всіх новинних телеканалів спікеру Дмитру Разумкову довелося провести найкоротше в історії позачергове засідання Верховної Ради — 3 хвилини. І зняти питання з голосування просто тому, що в парламенті не набиралося голосів за цей план Дубинського, Коломойського, Медведчука та іншої компанії, а ганьбитися і показувати всій країні, що голосів за відставку Ситника немає — не захотіли. Тому просто не стали ставити на голосування.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише телеведуча, журналіст Олена Трибушна.

Вона зазначає, питання відставки Артема Ситника, таким чином, знімається до осені. Залишається сподіватися, таким же тихим незграбним соромом закінчаться голосування і по іншим скандальним законопроектам, які Верховна Рада повинна встигнути розглянути в три дні, що залишилися до річного «дембеля».

«Нам би ніч простояти та три дня протриматися до того, як вони підуть на канікули і перестануть займатися дрібним і великим шкідництвом. Купатися в фонтанах, цікаво, будуть перед своїми першими літніми канікулами? », — резюмувала Трибушна.

Share
error: Content is protected !!