«Без Росії бюджет довго не збережеться»: грузинський політолог розповів про подвійну гру Лукашенко

Білоруський лідер Олександр Лукашенко веде подвійну гру, запобігаючи і перед Заходом, і перед Росією, але він розуміє, що бюджет Білорусі довго не протягне без підтримки Москви, а такі ігри закінчаться вже дуже скоро. За інформацією Replyua.net з посиланням на Україна.ру, про це заявив грузинський політолог Арчіл Сіхарулідзе.

Він зазначив, що Лукашенко використовує подвійну гру і розтягує цей процес, щоб одночасно отримати більше вигоди від Росії і в той же час зблизитися з Євросоюзом. На його думку, такі ігри якийсь час дійсно проходили, але тепер все зупинилося. «У пана Лукашенка є чітке усвідомлення, що його бюджет без допомоги Російській Федерації, без підтримки Кремля довго зберігатися не буде, немає ресурсів», — вважає політолог. Також він вказав на те, що ще якийсь час білоруському лідерові вдасться торгуватися, але потім має настати потепління.

Сихарулідзе підкреслив, що для США та інших західних країн Лукашенко абсолютно неприйнятний, і його влада частково тримається тільки на підтримку Москви і тих ресурсів, які вона надає Мінську. Також експерт розповів, як в Грузії відносяться до майбутніх виборів в Білорусі. За його словами, грузини ставляться до Білорусі як до дуже далекій країні, і навіть по місцевих телеканалах про це нічого не розповідають.

Share
error: Content is protected !!