Блогер Кім Ахеджаков розповів всю правду про Бондаренка

Україна ліпить собі нового кумира — з мера Черкас Анатолія Бондаренка.

При цьому в основному лише тільки самі жителі Черкас і то не всі, знають, хто ж такий товариш Бондаренко.

Свій шлях у політику Бондаренко почав з поста лідера місцевого осередку БЮТ, а за сумісництвом був призначений губернатором Януковича Тулупом «головним опозиціонером Черкас». І, коли Тулупу потрібно було виправдатися перед журналістами за свої незаконні дії, той за руку приводив на прес-конференцію нинішнього мера і той бліднучи, червоніючи все підтверджував, не завжди розуміючи, про що йде мова.

Про це у своєму блозі пише блогер Кім Ахеджаков.

Він зазначає, Майдан Анатолій Бондаренко благополучно пересидів в кущах, а ось відразу після Майдану настав його зоряний час.

Перший тур виборів мера Черкас колишній мер виграв з величезною перевагою, після чого забив на другий тур і зайнявся розподілом посад. На загальний подив другий тур виграв Бондаренко і зайняв кабінет градоначальника, але він прийшов туди не сам, він привів із собою кілька банд-кланів, які почали безжальний грабунок міста, паралельно борючись між собою за сфери впливу.

Для розуміння ситуації — першим заступником став реальний ватажок банди, якого згодом пристрелив особистий охоронець.

До 2014 року Черкаси був одним з найбільших донорів бюджету України, красиве місто, що розвивалось.

Після початку децентралізації бюджет міста зріс в 3 рази і місто повинно було розквітнути, як Вінниця, Дніпро, Харків, але Черкаси почали деградувати — скандали слідували один за іншим — сміттєвий колапс, сніговий колапс, спроби обійти Проззоро, закупівлі за завищеними цінами.

Причина була одна — на всі керівні посади призначалися не  фахівці, а «смотрящі» за розпилом бюджету. Тому місто почало скочуватися на дно.

Кім Ахеджак пише, є ще кілька деталей: Бондаренко офіційно ніколи не займався бізнесом, але офіційно володіє п’ятьма машинами, а їздить на новому «Мерседесі», офіційно зареєстрованому на брата. За час правління Бондаренко в Черкаси не прийшов жоден інвестор, не було відкрито жодне підприємство. Бондаренко у другому турі президентських виборів підтримав Володимира Зеленського.

Саме з Черкас розпочалася підла, що ображає Порошенко «ноунейм» компанія на білбордах.

І тепер ці горе герої зійшлися в двобої — найгірший президент з гіршим мером.

Share
error: Content is protected !!