“Борги українських громадян за комунальні послуги мають бути списані.”: “Опоблоківці” зареєстрували законопроект

Сьогодні, 5 лютого, представники політичної сили «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Бойко, Вадим Рабинович і Наталія Королевська зареєстрували законопроект, згідно з яким всі борги українських громадян за комунальні послуги повинні бути списані, пише Prefiks Blog з посиланням на Interfax Ukraine.

Вони акцентували увагу громадськості на стрімке зростання цін на комуналку, яка характерна для періоду з 2014 по 2018 рік.

Так, за 4 роки тарифи на газ для населення нашої країни збільшилися на 1080%. Ціна на гарячу воду стала більше на 560%. Вартість електроенергії, в свою чергу, зросла на 221,4%. А ось опалення стало дорожче на 1240%. При цьому заробітна плата за вищевказаний період зросла лише на 171,5%.

Це не могло не відобразитися на розмірі боргу українців за комунальні послуги. На сьогоднішній день він складає 55,6 мільярда гривень. Отже, представники «Опозиційною платформи – За життя» вимагають, щоб чинна влада анулювала заборгованість українських громадян за комуналку.

Це дозволить знизити рівень соціальної напруженості в суспільстві, а також зменшить фінансове навантаження на найбільш незахищені верстви населення нашої країни.

Джерело

Share
error: Content is protected !!