Борислав Береза: Зеленський заявляє про відсутність професіоналів і тут же звільняє заступника голови Мінекоенерго Олексія Рябчина

Популярний український блогер, нардеп 8-го скликання ВР Борислав Береза ​​на своїй сторінці в Facebook пише, сьогодні відбулася подія, яка його особисто дуже вразила.

Сьогодні Кабмін Шмигаль звільнив з посади заступника голови Мінекоенерго Олексія Рябчина.

Як з’ясувалося, Олексій дізнався про це рішення уряду за 20 хвилин до звільнення і цинізм ситуації навіть не в тому, що до роботи Рябчина не було претензій, а йому пропонували два тижні тому пост заступника міністра з євроінтеграції, а потім пост заступника міністра по цифровій трансформації.

За словами Берези, Шмигаль завив про 500 тисяч робочих місць і нічого не зробив для їх появи. Саме при його бездіяльності і потуранні економіка України летить в прірву, а кількість безробітних зростає на очах.

Але звільняють Рябчина, який відомий своїми системністю, порядністю і працьовитістю.

Це якийсь пекельний треш і коли після цього Володимир Зеленський хоч раз проскулить про те, що у нього кадровий голод, то нагадайте йому про те, як з цього Кабміну викинули компетентного Рябчина.

Логічно, що виникає питання: хто після такого піде працювати до Зеленського? Після подібного із Зеленським працюватимуть лише ті, хто готовий тільки базікати або сидіти на потоках.

Це звільнення показує головне — не працюйте з цими тимчасовими правителями. Вони не оцінять, спасибі не скажуть і зіллють будь-якого, якщо він не з «Кварталу-95».

«Я впевнений, що Олексій Рябчин ще послужить Україні і принесе чимало користі. Тому, що Україні потрібні компетентні, розумні, освічені і порядні, а Льоша саме такий і я в нього вірю, і в Україну вірю », — написав Борислав Береза.

Share
error: Content is protected !!