Буде м’ясорубка: на Суспільному пообіцяли дуже ж0рсткі дебати між кандидатами

Член правління Національної суспільної телерадіокомпанії Юрій Макаров заявив, що на Суспільному влаштують жорсткі дебати між кандидатами в президенти Петром Порошенком та Володимиром Зеленським, не обмежуючись у питаннях.

Про це повідомляє Громадське.

Відповідаючи на питання про те, проведуть ці дебати у незалежному форматі і чи отримають кандидати жорсткі питання від присутніх і журналістів, Макаров сказав:

“Жодного сумніву немає, я вам гарантую… таку м’ясорубку, яку влаштовує журналіст, який не скутий жодними зобов’язаннями. Мирослава Барчук і Павло Казарін… у них немає жодних зобов’язань, крім певних цінностей, зобов’язань перед собою, перед честю. Тобто м’ясорубка в найкращому сенсі гарантована”, – сказав він.

Володимир Зеленський викликав Петра Порошенка на НСК Олімпійський, оскільки, на його думку, дебати мають відбутися перед народом України. Серед умов проведення дебатів Зеленський назвав здачу аналізів обома кандидатами.

Порошенко погодився провести дебати із Зеленським. Глава правління НСТУ Зураб Аласанія заявив, що на проведення дебатів на НСК Олімпійський, за попередніми даними, доведеться витратити близько 1 мільйона доларів.

Джерело

Share
error: Content is protected !!