Чи буде підвищення тарифу на електроенергію для населення: влада зробила заяву

Платіжки, які українці отримують щомісяця, кожного разу наводять жах на людей. Багато з хвилюванням вдивляються в цифри, щоб зрозуміти: чи нічого знову не подорожчало.

У зв’язку з тим, що без електроенергії уявити сучасне життя просто неможливо, то українці пильно стежили за новинами, щоб не пропустити можливе подорожчання світла.

Те, що електрику подорожчає чутки, звичайно, ходили серед українців. Але хотіли визначеності і, звичайно ж, ніяких змін в тарифах. І ось новина: тариф на електроенергію для населення підвищуватися не буде.

Так, голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, депутат від фракції «Слуга народу» Андрій Герус запевняє, що тариф на електроенергію для населення підвищуватися не буде, а пільговий тариф на перші 100 кВт-год електроенергії скасовуватися не буде до кінця поточного року.

«У президента Зеленського була нарада з питання енергетики. І там було затверджено, що найближчим часом, а саме в 2020 році, не буде підвищення тарифу на електроенергію для населення. Також не буде скасовано пільговий тариф на 100 кВт-год на місяць», — сказав Герус в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1 + 1».

При цьому він визнав, що з часом тариф на електроенергію буде підвищуватися. І пов’язано це з інфляцією і збільшенням зарплат. У тому числі і у працівників енергетичної галузі.

Share
error: Content is protected !!