Дефіцит бюджету 33 млрд гривень. Це офіційні дані, а в реальності все може бути..- політолог

Кирило Сазонов стверджує на своїй сторінці в «Фейсбук», що загальний напрямок, куди рухається Україна, в принципі, вже зрозуміло.

За словами політолога, процес переходу від гасла «Кінець епохи бідності» до гасла «Головне — вижити» ще не завершився, і найгірше нас ще чекає попереду.

Залишилося тільки зрозуміти, якою буде швидкість занурення.

За фактом ситуація дійсно виглядає нерадісно. За підсумками перших трьох місяців поточного року дефіцит держбюджету виріс до майже 33 мільярдів гривень.

Причому, це офіційні дані, тому в реальності все може бути ще гірше. Уміння влади маніпулювати цифрами статистики добре відомо багатьом. Втім, навіть ситуація «все погано» не є вироком.

Більш важливе значення має тенденція. Суть в тому, що ніякого економічного зростання немає, і навіть не передбачається. Криво задуманий і аналогічним чином реалізований карантин якщо не знищив, то неабияк покалічив середній і малий бізнес в країні, перетворивши самозайнятих громадян в безробітних. Та й великий бізнес зачепило, що згодом негативно відобразиться на наповнюваності держбюджету і Пенсійного фонду.

Share
error: Content is protected !!