Денис Монастирський: До Авакова є чимало питань, хотілося б почути відповіді перед рішенням

Денис Монастирський заявив, виступаючи в ефірі «Радіо Свобода», що фракція «Слуги народу» готові вимагати відставки Арсена Авакова, але лише за певних умов. Як пояснив народний депутат, який представляє в парламенті 9-го скликання партію Володимира Зеленського, монобольшінство зажадає відставки міністра внутрішніх справ у разі, якщо буде доведено навмисне бездіяльність керівника МВС.

Монастирський також додав, що фракція «Слуги народу» вимагатиме відправити Авакова у відставку, якщо на нього дійсно лягає вся повнота відповідальності за систему Національної поліції України. При цьому народний обранець наголосив, що поки робити якісь висновки щодо роботи керівника Міністерства внутрішніх справ передчасно.

Монастирський підкреслив, що спершу необхідно дочекатися звіту міністра на позачерговому засіданні парламентського правоохоронного комітету, яке заплановане на 1 червня поточного року. До Авакову зараз дійсно є питання, і дуже хотілося б почути відповіді на них. Народний депутат сподівається, що ці відповіді прозвучать на позачерговому засіданні комітету.

Share
error: Content is protected !!