«Дід би офігєл». Внучка Висоцького жебракує в соцмережі на нову сумочку і BMW

Аріна Сахарова, яку вважають онукою знаменитого російського співака і музиканта Володимира Висоцького, оголосила про збір грошей у Мережі на сумочку та іномарку.

Результат пошуку зображень за запитом "Аріна Сахарова"

Підписники Аріни Сахарової в Instagram звернули увагу на незвичайне прохання дівчини, яка рідко оновлює свою сторінку, але заради примхи не полінувалася опублікувати кілька «сторіс».

Аріна мріє купити собі сумочку від Coccinelle за 12 250 рублів і шикарне BMW. Незважаючи на те що повідомлення вона пізніше назвала жартом, але номер банківської карти дівчина опублікувала справжній.

Реакція підписників на такий жарт була досить різкою, так що дівчина незабаром опублікувала пост із критикою її критиків і зачистила коментарі, однак це не сильно допомогло заглушити обурення меркантильністю дівчини.

isabellatempton Дед бы охерел с твоего попрошайничества … Козень наглая.придется тебе бабло кинуть Прям бесишь аж, — пише одна з підписниць.

Навколо родинних зв’язків Аріни Сахарової і Володимира Висоцького будуються різні теорії. Раніше журналісти провели розслідування, в ході якого з’ясувалося, що Сахарова — найімовірніше, псевдонім дівчини. Справжнє її прізвище Іваненко. Бабуся Аріни Тетяна Іваненко зустрічалася з Висоцьким.

Источник

Share
error: Content is protected !!