Дмитро Ярош: ВСУ за ці роки стали реальною силою, здатною захистити українців

Екс-лідер Правого сектора Дмитро Ярош написав в Facebook про те, що вчора він тільки приїхав з фронту, зустрівся з командирами і бійцями УДА, керівництвом військово-цивільних адміністрацій, командирами і особовим складом Збройних Сил України.

Скрізь нелегко, неоднозначність у всьому, люди виживають, незважаючи на проблеми, захищають нашу державу і готові воювати «по-серйозному» і наступати. Бойовий дух українських вояків — на висоті. Така реальність.

За словами Яроша, протягом останніх 6 років, добровольці пліч-о-пліч обороняли нашу землю з різними частинами і підрозділами ЗСУ. Дмитро Ярош відзначає, з багатьма полками, батальйонами у нього, особисто, налагодився відмінний контакт, взаємодія, співпраця і братерські відносини.

На цей раз, заїхав до братів по зброї в 30-у Окрему механізовану бригаду імені князя Костянтина Острозького . Комбриг вже купу років командує своїм величезним «організмом», і відчуває війну, начальник штабу бригади — офіцер і керівник від Бога. Управління Бригади — патріотичне, професійне, системне.

«Мені є з чим порівнювати. Збройні Сили України за ці роки війни за незалежність, стали реальною силою, здатною захистити українців.

Звичайно, проблем вистачає, що в ЗСУ, в суспільстві, у владі, але, я переконаний, що наші побратими, які служать в ЗСУ, ні на крок не відступлять від своєї присяги — Україна буде самостійною і соборною! », — резюмував Ярош.

Share
error: Content is protected !!