Доктор Комаровський розповів про ситуацію з коронавірусом в Україні

В Україні ситуація з коронавірусом небезпечна. Більшою мірою і через те, як вважає доктор Комаровський, що в цьому винні самі українці, котрі нехтували простими заходами безпеки.

Близько п’яти-семи тисяч українців щодня заражаються коронавірусом COVID-19 через нехтування елементарними заходами безпеки. І ситуація може ще більше погіршитися, якщо люди не задумаються і не змінять свого ставлення до протиепідемічним заходам, повідомляє Діалог.UA

Таким застереженням поділився відомий український лікар-педіатр Євгеній Комаровський, пише Телеграм-канал PavlovskyNews.

Комаровський відзначає, що небезпека, яку таїть в собі коронавірус, в Україні недооцінена.

«Божевільна кількість хворих вільно переміщаються в просторі. Факт того, що ми зараз знаходимося в червоній зоні, — не дивно. Взагалі-то повинні бути в чорній», — говорить Комаровський.

Він розповів, що якщо ще зовсім недавно він особисто не знав жодної людини, що заразилася коронавірусів, то зараз він консультує десять сімей своїх знайомих, де є такий хворий.

Відомий лікар каже, що він шокований масовим нехтуванням елементарними правилами безпеки: недотримання протиепідемічних норм в громадському транспорті, коли у вагони метро, ​​в салони тролейбусів, автобусів і трамваїв набиваються юрби людей.

Шокований байдужим ставленням українців до найдієвішою мірою безпеки — носіння захисних масок в місцях масового скупчення людей.

Комаровський відзначив, що носити маску, прикривши їй тільки рот, а залишивши ніс стирчати назовні — все одно що не носити маску, оскільки користі від часткового носіння захисного засобу — ніякого.

«Люди ні фіга не бояться. Я сам в шоці. Я коли бачу ці натовпи в трамваях … Сидять, прикривши рот масками, а носи стирчать — ну не знаю. Це як презерватив одягнути на голову для безпечного сексу», — заявив лікар.

Share
error: Content is protected !!