Думка журналіста: Хто розраховує що новий Генпрокурор тут же побіжить «садити» Порошенка-не поспішайте з висновками

З учорашнього дня Україна з новим Генпрокурором, яким вперше в історії нашої країни стала жінка.

Призначенню Ірини Венедиктової щиро зраділи нардеп Олександр Дубинський і відомий блогер-містифікатор, а в минулому заступник глави АП Януковича, Андрій Портнов.

У всіх у них вже в очах світиться неоновими літерами їх таємне: «Посадити Порошенко!».

Про це у своєму блозі пише журналіст і письменник Дмитро Вовнянко.

На його думку, такі бурхливі радості, швидше за все, передчасні. Краще не сумувати, а засікти час до того моменту, коли Портнов на своєму телеграм-каналі зареве: «Вона така ж! Вона перешкоджає посадкам ».

А все, тому що сама Венедиктова завила: «Ми залишаємося на цьому курсі, який проклав Петро Порошенко». Це слова Ірини Венедиктової під час президентських виборів 2019 року. А ще Венедиктова заявляла: «Україна — світська держава, але для нашої самоідентичності отримання Томосу — найважливіше». Ці заяви про що говорять.

«Я висловлю обережну надію, що нова серія вже трохи обридлого серіалу« Порошенко тікає з України» завершиться тим самим — ніхто нікуди не втече», — написав журналіст.

Він додає, Порошенко також залишиться у Верховній Раді, а його противники — будуть битися в істериці.

І справа не в тому, що Венедиктова — таємний шанувальник Порошенко. Скоріше навпаки.

Справа в тому, що за багатьма ознаками Венедиктова не такий вже сильний юрист, яким намагається виглядати — і цим обов’язково скористаються і адвокати політичних супротивників Зеленського, і вороги самої Венедиктової.

Не дарма ж професійний юрист Венедиктова, яка закликає всіх юристів керуватися виключно нормами права, незаконно займала посаду керівника силової структури, а ще новоспечений генпрокурор з тріском провалила конкурс на вакансію судді касаційного суду.

Share
error: Content is protected !!