Думка: З’ясувалося, що географи плутають океани, а математики — 18 і 28.

Євген Черняк відзначив на своїй сторінці в «Фейсбук», що у зв’язку з початком епідемії коронавіруса в Україні терміново знадобилася якісна медицина.

При цьому бізнесмен і голова наглядової ради холдингу Global Spirits додав, що реалії виявилися зовсім іншими. В країні немає ні лікарень, ні палат. Україні не вистачає не тільки апаратів штучної вентиляції легенів, а й кваліфікованих фахівців.

Через карантин дітей почали навчати по телевізору. В результаті з’ясувалося, що географи плутають океани, а математики — 18 і 28. Більш того — хтось випустив записи з цими помилками в ефір, навіть не підкоригувавши.

Виявилося, що якісної освіти в Україні теж немає. Втім, чого взагалі можна вимагати від учителів, які отримують сьогодні мізерні зарплати.

Цікаво, зараз є хоч один інститут держави, який працює нормально?

В країні крали на медицині, знищували освіту, і, одночасно з цим, перейменовували вулиці, а також з’ясовували, якою мовою потрібно розмовляти. Більш того — зараз вимагають закласти в держбюджет 50 мільйонів гривень на патріотичне кіно.

Однак в підсумку в країні не буде нічого — ні кіно, ні вчителів, ні медицини. Як тільки закінчиться епідемія, люди будуть виїжджати з України ще більш масово, ніж раніше

Share
error: Content is protected !!