Два дні і з речами на вихід! Зеленський закликав голів Волинської, Закарпатської, Чернівецької та Львівської митниць написати заяви про звільнення

6 липня президент України Володимир Зеленський висунув вимогу щодо звільнення чотирьох керівників регіональних відділень Держмитної служби під час наради у приміщенні Закарпатської митниці, яку транслював канал «Наш».

Глава держави закликав голів Волинської, Закарпатської, Чернівецької та Львівської митниць самостійно написати заяви про звільнення протягом двох днів.

Зеленський попросив в.о. голови Держфіскальної служби Олександра Власова звільнити цих начальників, якщо вони не напишуть відповідних заяв.

Глава держави зазначив, що у співробітників правоохоронних органів, митної служби, а також держслужбовців є «шанс виправитися».

«Країна точно буде іншою. Я вам усім пропоную почати працювати як нормальні люди. Не казати про маленькі зарплати, не жалітися. Просто стати професіоналами і працювати», – сказав він.

Зеленський заявив, що ті, хто не хоче працювати, мають звільнитися.

«Не влаштовує – будь ласка, звільняйтеся зараз», – додав він.

18 грудня 2018 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про реорганізацію Державної фіскальної служби. Вона передбачає поділ ДФС на Державну податкову службу, до складу якої входитимуть підрозділи податкової міліції, і Державну митну службу як окремі центральні органи виконавчої влади.

25 червня конкурс на посаду голови Державної митної служби виграв заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов.

5 липня Кабмін призначив його на цю посаду. Нефьодов заявив, що має намір реформувати відомство.

Джерело

Share
error: Content is protected !!