Дженніфер Лопес розповіла, як їй вдається зберігати ідеальну фігуру

Вже довгі роки Дженніфер Лопес займається спортом і дотримується здорового раціону харчування. За інформацією Replyua.net з посиланням на видання «Super», п’ятдесятилітня співачка розповіла, як їй вдається зберегти ідеальну фігуру. За її словами, кожен день у неї починається зі склянки води з лимонним соком.

Щодня вона випиває не менше 7 склянок лимонної води. На сніданок артистка вважає за краще ягідний смузі з вівсянкою, медом і корицею, також вона випиває протеїновий коктейль. Якщо вранці виникає гостре відчуття голоду, вона може з’їсти більше калорійне блюдо. Іноді Лопес дозволяє собі навіть яйця з беконом. Особистий інструктор артистки стверджує, що щоденний раціон харчування Лопес дуже збалансований і включає в себе всі необхідні елементи для здоров’я. Протягом дня Лопес вживає багато салатів зі свіжих овочів і зелені.

Після пологів артистка набирала зайву вагу, і щоб повернути колишню форму, довгий час дотримувалася вегетаріанства, а коли колишні форми поверталися, вона поступово включала в раціон страви з риби і яловичини. А ось на вечерю вона як і раніше ніколи не їсть м’ясо. Співачка вважає за краще овочі та зелень, а також невелика кількість горіхів і фруктів. Потрібно відзначити, що крім здорового харчування, Лопес щодня займається в тренажерному залі.

Share
error: Content is protected !!