Ефективні дії мерів і безглузді дії центральної влади — дуже хороша наочна агітація для виборців-політолог

Країна поступово виходить з карантину і починає підбивати підсумки: що втрачено і зруйновано через карантин, а заодно — хто і наскільки ефективно вводив і припиняє карантин, хто як боровся з пандемією.

На цьому етапі з прикладів міст з більш адекватними мерами вже зрозуміло: місцева виборча влада впоралася з ситуацією ефективніше, ніж місцева виконавча влада і центральна влада. І це при мінімальних реально доступних  ресурсах по всьому обіцяному.

З найбільш контрастного — Дніпро і область. Борис Філатов залякав братськими могилами так, що до «Росія-1» дійшло відлуння. І це при тому мільйонник Дніпро поки утримується серед міст із середніми показниками захворюваності та смертності.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише політолог Олексій Голобуцький.

Він зазначає, знову ж таки, з доплатами медикам, за які відповідає виконавча влада ОДА, все сумно: з усього виділених 309 мільйонів до медиків дійшов тільки 41. Зате Філатов організував ефективну взаємодію з банками, волонтерами, продуктовими мережами і мережами господарських товарів, з мобільними операторами, ресторанами і у нього все працювало. Не сильно пошкодив навіть скандал з блокуванням лабораторій, коли «образили» чиновників обладміністрації неприємними позитивними результатами тестів на коронавірус.

Голобуцький відзначає, подібна контрастність між ефективними діями мерів і безглуздими діями центральної влади — дуже хороша наочна агітація для виборців.

Мантра «Гірше не буде» не працює.

Share
error: Content is protected !!