Експерт розповів, що твориться з курсом гривні, і дав прогноз на найближчий тиждень: деталі

Вся увага валютного ринку як і раніше прикута до кадрових питань Національного банку — виникло дуже багато шуму і занадто багато реакцій іноземних політиків на внутрішньополітичні рішення українського керівництва. І якби у населення існував резерв фінансових коштів, «качка» на валютному ринку була б набагато серйозніше за рахунок попиту на готівкову валюту. Але звичайні громадяни зараз не готові до придбання валют — у них просто немає на це грошей.

Про це в коментарі «Новости України — From-UA» повідомив аналітик RoboForex Андрій Гойл.

Цікаво, що масові суперечки навколо керівництва Нацбанку не спровокувати різких коливань вартості ОВДП. «Відтік» фінансів звідси теж став би вираженим негативом для гривні, але поки цього вдалося уникнути. У борговій секторі зараз йдуть цілком рядові операції, в яких нерезиденти набувають невеликі обсяги валют для виходу з ОВДП після погашення боргових паперів. Процедури настільки стандартні і навіть побутові, що ніякого ажіотажу або зростання ринкового напруги вони не створюють.

У той же час видно, що долар (і за рахунок своєї ринкової репутації, і на тлі статусу «безпечного» активу) продовжує користуватися попитом. Практично для будь-якого валютного ринку в світі актуальний локальний перетікання грошових коштів у валюту США, коли проявляється біржовий «дисбаланс», а новинний потік стає трохи тривожніше.

На новій липневой тижня можна розраховувати на невелике зростання курсу долара в парі з гривнею. Орієнтир для подорожчання американської валюти — 27,20 грн. Обмінний курс в банках для долара США може знаходитися поряд з цим значенням. Для курсу євро ймовірний торговельний діапазон оцінюється в межах 30,45-30,85 грн.

Share
error: Content is protected !!