Експерти розповіли, чи може долар перевалить за позначку в 30 гривень

Курс долара до гривні може зрости до 30 гривень в разі продовження паніки в Україні і погіршення ситуації на світових фінансових ринках. Про це сказав Максим Пархоменко, аналітик Альпарі, передає РБК-Україна.

«Паніка, зможе витягнути долар до 30 гривням, але увагу потрібно звертати нема на курс, а на ситуацію зі світовими фондовими ринками», — повідомив він.

Однак, за його словами, в разі відсутності паніки курс гривні також зупинить своє падіння. «Очікувати цього можна не раніше наступного тижня», — додав він.

Як повідомлялося раніше, в обмінних пунктах України 17 березня 2020 року, курс долара в продажу в порівнянні з попереднім робочим днем ​​виріс на 1 гривню 50 копійок до 28,68 гривень за долар, курс євро виріс на 1 гривню 52 копійки до 31,72 гривень за євро.

Нагадаємо, американські фондові індекси в понеділок, 16 березня, зафіксували рекордне падіння з 1987 року, а індекс S & P 500 опустився до мінімуму з грудня 2018 року на тлі побоювань інвесторів, що центробанки, законодавці і Білий дім не зможуть впоратися з пандемією коронавируса. Індекс S & P 500 впав на 12%, максимально з «чорного понеділка» більш ніж три десятиліття тому, не дивлячись на те, що Федеральна резервна система в неділю раптово знизила процентну ставку майже до нуля.

У НБУ заявили, що зростання курсу долара, що спостерігається на валютному ринку України, викликаний нервовими настроями через поширення коронавируса. При цьому в НБУ відзначили, що ситуація на валютному ринку завжди динамічна й може швидко змінюватися.

Share
error: Content is protected !!