F-16 замість застарілих СУшок: ВПС України оновить льотний склад

Українська держава має намір витратити близько дванадцяти мільярдів доларів в рамках програми з модернізації ВПС ЗСУ. Також планується закупівля багатоцільових бойових літаків, вертольотів, а також іншої техніки.

Про це йдеться в матеріалі Rzeczpospolitej. Київ також має намір оновити власний льотний склад авіаційними засобами західного виробництва, які замінять вже досить застарілу радянську авіацію.

Відомо, що під списання потраплять винищувачі «Су-27», а також «МіГ-29», штурмовики «Су-25», бомбардувальники «С-24» та інше. Згідно з даними видання, в планах Києва закупівля техніки четвертого покоління, і навіть вище.

Також розглядаються такі зразки, як американський винищувач Lockheed Martin F-16F-16 Indonesia | Lockheed Martin

шведський багатоцільовий винищувач Saab JAS 39 GripenСааб JAS 39 Грипен Фото. Видео. Вооружение. ТТХ. Скорость

винищувач-бомбардувальник США Boeing F / A-18E / F Super HornetF-35 и F/A-18 не смогут выходить на связь без ущерба для ...

а також французький винищувач Dassault RafaleФранцузам ничего другого не остаётся»: как Париж модернизирует ...

Згідно з планами, українська влада має намір закупити 108 багатоцільових літаків в кілька етапів в найближчі п’ять років.

Перша партія з дванадцяти одиниць авіації буде придбана вже в 2021 — 2022 роках. Завдяки такому графіку столиця української держави зможе поступово замінити стару авіацію, період експлуатації якої підійде до кінця вже в 2032 році.

Київ уже в обмежувальних кількостях почав закупівлю авіації з Заходу. В тому числі, в 2018 році українці придбали у Франції 55 вертольотів для МВС, ГСЧС, а також Національної гвардії України.

Share
error: Content is protected !!