Фаріон «роздала» Порошенку і «Європейській солідарності»: Фактично довели країну до краю, а тепер наділи вишиванки, повилазили на сцену, і кричать, що вони люблять українську мову

Ірина Фаріон заявила журналістам видання «Новини України — From-UA», що сьогодні вовки, одягнені в овечі шкури, видають себе за захисників української мови.

За словами колишньої народної обраниці, Петро Порошенко і «Європейська солідарність» в результаті і довели ситуацію до того, що ми бачимо зараз.

Фаріон зазначила — вона дуже хоче запитати у п’ятого президента, чому він підписав мовний закон так пізно — під завісу своєї каденції? Якби Порошенко зробив це відразу, то сьогодні у нас би не було Бужанського в парламенті, так само як і не було б Зеленського-президента.

Насправді, саме Порошенко всі 5 років свого президентства валив українську мову. Причому, він діяв, прикриваючись гаслом «армія, мова, віра». Тепер же люди, які фактично довели країну до катастрофи, наділи вишиванки, повилазили на сцену, і кричать, що вони люблять українську мову.

Але ж це саме Порошенко виростив Зеленського і Бужанського. Фаріон наголосила, що вона не вірить жодному слову «Європейської солідарності», оскільки ці люди є прихованими ворогами України.

Share
error: Content is protected !!