Генерал США заявив: Український лідер все ще досить популярний і він не піде на поступки Кремлю в питаннях територіальної цілісності України

Кіт Дейтон заявив в ході слухань, організованих в комітеті з питань міжнародних відносин Сенату США, що у Володимира Зеленського є всі шанси переобратися на другий президентський термін.

За словами генерал-лейтенанта у відставці і кандидата на посаду посла Сполучених Штатів в Україні, нинішній український гарант як і раніше дуже популярний, проте йому потрібна допомога.

Дейтон також зазначив, що він отримує з України досить чіткі сигнали щодо взаємовідносин Зеленського з російським керівництвом. Він пояснив, що, судячи з цих сигналів, президент України не збирається йти на поступки Кремлю в питаннях особливого статусу Донбасу і територіальної цілісності своєї країни.

У зв’язку з цим варто нагадати, що в ході виборчої кампанії Володимир Зеленський стверджував — він йде тільки на один президентський термін. Однак ставши главою держави, він, по всій видимості, змінив свою точку зору з даного питання.

Так, в кінці травня поточного року Зеленський не виключив, що виставить свою кандидатуру на наступних президентських виборах.

Share
error: Content is protected !!