«Геть царя!»: у Хабаровську тисячі людей вийшли на мітинги проти російського президента, а також на знак солідарності з білорусами (відео)

У Хабаровську тисячі людей вийшли на мітинги проти російського президента Володимира Путіна, а також на знак солідарності з білорусами

Про це повідомляє низка російських ЗМІ, а також місцеві журналісти в соцмережах. Відомо, що в суботу, 8 серпня, на вулиці в Хабаровську вийшло близько 30 тисяч осіб, хоча місцева влада запевняє, що протестуючих не більше 2,8 тисяч.

Це вже не перший мітинг у місті. Жителі регіону виступають проти переслідування колишнього очільника краю Сергія Фургали. Вони вимагають провести відкритий суд у справі чиновника в Хабаровську, а не в Москві.

Як повідомила журналістка Олена Риковцева у себе в Facebook, сьогодні в Хабаровську почалася справжня революція.

«Гасла від «геть царя!» до «Вся влада радам». Кричалки: «Хабаровськ, виходь!», «Путіна у відставку!», «Росія, виходь!». Завзятий народ. Окремий народ. Особливий. Поки не дуже зрозуміло, чи чує їх Росія», — зазначила журналістка.

Варто відзначити, що 8 серпня до гасел про Фургалу також додалися гасла на знак солідарності з Білоруссю, яку штормить напередодні виборів президента.

«У нас спільні цілі-боротьба з диктаторськими режимами», — заявив один з протестувальників, який ніс в руках прапор Білорусі.

Share
error: Content is protected !!