Гіркін в інтерв’ю Гордону: немає відношення до створення «ДНР» і його взагалі там не було(відео)

Сьогодні, 18 травня одіозний лідер бойовиків «Донецької народної республіки», який вбивав українців на Донбасі, Ігор Гіркін, він же Стрєлков, дає розлоге інтерв’ю відомому українському журналістові Дмитру Гордону. Трансляція доступна на YouTube — каналі Дмитра Гордона.

В ході онлайн-діалогу задається дуже багато питань, і є багато відповідей. Але є одне але»! Чи правдиві відповіді бойовика?

Одне з питань Гордона — Гіркіну було про те, чи має російський офіцер відношення до створення самопроголошеної, не визнаної світовим співтовариством «Донецької Народної Республіки»?

На це увійшовший в Донецьк 5 липня 2014 року Гіркін, який привів з собою цілу армію російських військових, заявив однозначно, але неправдоподібно: «Ні, ніякого відношення не маю».

Втім, вірити прихильникам «русского міра» на Донбасі, то ж саме, що самому себе обдурити. Адже були неспростовні фото і відеофіксації моментів, коли Гіркін влітку 2014 року ввів в Донецьк російських військових. Перед цим бойовики цього угруповання промишляли в Слов’янську.

Нагадаємо, раніше вчора ми вже писали про те, що російські військовий, що вбивав захисників нашої країни на Донбасі, Ігор Гіркін, заявив у своєму акаунті в соціальній мережі «ВКонтакте», що Росія не змогла захопити Україну цілком, взяти під контроль ГТС, в результаті чого зараз Москва відчуває неймовірні проблеми з поставками «блакитного палива» до країн Європи.

Share
error: Content is protected !!