Глава Білорусі зазначив, що він готовий віддати «вагнерівців». Але для цього потрібні вагомі підстави

Олександр Григорович Лукашенко виставив чергову умову для видачі українській державі «вагнерівців».

І таким є наявність доказів їх провини. Таким чином,  з посиланням на українські ЗМІ, президент Республіки Білорусь заявив в інтерв’ю Гордону, що видача російських бойовиків ПВК «Вагнера» реальна, але для цього потрібні вагомі підстави.

Глава Білорусі зазначив, що він готовий віддати «вагнерівців». Однак це станеться тільки за умови, що Україна доведе їхню провину. Природно, такі умови є міжнародними нормами, а з іншого боку якщо подивитися, то зрозуміло, що в країнах колишнього СРСР на це ніхто і ніколи не звертав свою увагу, якщо була політична потреба.

Більш того, сама участь у складі незаконних збройних формувань у війні на Донбасі вже є злочином.

А про те, що мінімум дев’ять чоловік з тридцяти трьох затриманих в Білорусі бойовиків воювали проти Збройних сил України на Донбасі, заявляли вже в самому Мінську. Іншими словами, доказів уже більш ніж досить …

Лукашенко сказав: «Суть полягає в тому, що генеральний прокурор України, генеральний прокурор Білорусі, Росії, правоохоронні системи в контакті. Вони працюють над тим, щоб була чітка картина. Ніхто нікого не видає, поки не встановлять провину ».

Share
error: Content is protected !!