Глава СБУ: Викритий зрадник батьківщини генерал-майор. Це величезний успіх в історії

Співробітники контррозвідки Служби безпеки України провели спецоперацію із затримання генерал-майора СБУ через роботу останнього на російські спецслужби.

Зрадником виявився Валерій Шайтанов. За завданням спецслужб Російської Федерації він планував вбuвство добровольця Адама Осмаєва.

СБУ затримала Валерія Шайтанова за співпрацю з ФСБ - відео

Більш детально про це інформує прес-служба відомства. Шайтанов підозрюється в державній зраді, а також вчинення інших протизаконних дій.

Цитата з повідомлення прес-служби виглядає так: «Співробітники СБУ зібрали досить багато доказів. Всі вони є незаперечними доказами того, що Шайтанов — це агент ФСБ Росії. Це також підтверджують наявні матеріали справи, в тому числі відеозапису, а також аудіозаписи ».

У свою чергу глава Служби безпеки України Іван Баканов заявив, що проведена спецоперація є найважливішим викриттям СБУ за всю історію незалежності України.

Opinion | Генерал-майор СБУ Валерій Шайтанов виявився агентом ФСБ ...

Він зазначив: «На превеликий жаль, людина, яку удостоїли генеральського звання після Революції Гідності, який був зобов’язаний захищати Україну, в дійсності активно працював проти неї, на благо Росії. Нам вдалося провести дуже складну, тривалу, багаторівневу спецоперацію ».

Share
error: Content is protected !!