Говорили-балакали: після візиту Володимира Зеленського лікарі і медсестри спеціалізованої дитячої лікарні «Охмадит» отримали заробітну плату в 2 рази меншу ніж у червні

Оксана Корчинська повідомила на своїй сторінці в «Фейсбук», що після візиту Володимира Зеленського лікарі і медсестри спеціалізованої дитячої лікарні «Охмадит» отримали заробітну плату в розмірі від 5,8 до 8,5 тисячі гривень.

Колишня народна обраниця уточнила, що це практично в 2 рази менше, ніж медперсонал лікарні отримав за червень.

Корчинська підкреслила, що такий ось підсумок візиту президента і глави Міністерства охорони здоров’я просто шокує. І Володимир Зеленський, і Максим Степанов багато говорили, і обіцяли піклуватися як про медпрацівників, так і про маленьких пацієнтів. Однак медперсонал в результаті отримав практично в 2 рази меншу зарплату, ніж місяцем раніше.

Більш того — вперше за багато років більша частина кращих хірургів, неонатологів, педіатрів, кандидатів і докторів наук, а також медсестер, були змушені піти у відпустку, не отримавши при цьому відпускних. Крім того, в «Охмадит» зараз катастрофічно не вистачає медиків.

За словами Корчинської, вона не розуміє, який сенс піаритися на відкритті нових відділень, якщо там зараз брак персоналу в районі 50 відсотків?

Share
error: Content is protected !!