Гриценко: Якби Порошенко пройшовся по ринках, у нього не було б бажання іти на другий термін

Нехай Порошенко, який скоро буде святкувати свою чергову річницю перебування при владі, одягне якесь лахміття, щоб його люди не впізнали, і пройдеться по українських ринках та послухає, що говорять про владу. Він отримав би той подих народу, що, можливо, у нього б відпало бажання триматися за крісло, йти на другий термін і не створювати Антикорупційний суд.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив колишній міністр оборони України, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.повідомляєhttps://zik.ua

Гість програми наголосив, що в Україні має бути ухвалений новий виборчий закон, який скасує «мажоритарку», а виборча реклама на центральних каналах має бути заборонена.

«Адже заборона політичної реклами – це вкрай важливо. І я це зараз доведу. От подивіться, які політичні сили пройшли в парламент на останніх виборах. Переможець списку – «Народний фронт». Партія, яка була зареєстрована за 2 тижні до виборів. Друга партія, яка пройшла – «Солідарність» Порошенка. Не було такої партії. Далі – «Самопоміч». Ця політична сила розгортається лише зараз. Потім Ляшко. Розгалуженої партії немає. Є Ахметов, є ТРК «Україна». А Опоблок, хіба була така партія?

До чого я це веду? Якщо є величезні гроші, якщо технологіями «зомбують» людей, якщо не заборонити політичну рекламу на телеканалах, тоді не треба створювати ніяких партій», – каже Анатолій Гриценко.

Лідер «Громадянської позиції» наголошує, що замість того, аби шалені гроші витрачати на політичну рекламу, політикам краще проводити прямі зустрічі з людьми.

«Повірте мені, там питання ставлять найрізноманітніші, часом неприємні. От нехай Порошенко, який скоро буде святкувати свою чергову річницю перебування при владі, нехай він одягне якесь лахміття, щоб його люди не впізнали, нехай пройдеться по українських ринках, площах і послухає, що говорять про владу. Він отримає зворотний зв’язок з людьми.

А так робили царі, щоб переконатися у тому, чи доповідають їм правду. От Порошенко отримав би той подих народу, що, можливо, у нього б пропало бажання триматися за крісло, іти на другий термін та не створювати Антикорупційний суд.

Тому я ще раз наголошу, що політики мають бути на реальній землі. Я закликаю людей, щоби вони підтримували тільки тих, хто виходить до них відкрито», – додав політик.

Share
error: Content is protected !!