Хатія Деканоїдзе: Аваков має піти у відставку

Хатія Деканоїдзе заявила в інтерв’ю журналістам видання «Бабель», що Арсен Аваков має піти у відставку з посади міністра внутрішніх справ. За словами колишньої керівниці Національної поліції, зміна системи починається з перших осіб.

Деканоїдзе підкреслила, що Аваков якраз і повинен піти у відставку для того, щоб з’явилася можливість для повного знищення старої системи МВС.

Володимир Зеленський — це людина нової формації. При цьому рейтинг і фактура нинішнього українського президента дозволяють заявити, що потрібно щось змінювати.

Також Деканоїдзе заявила, що за недавні події в Кагарлику, так само як і за перестрілку в Броварах, відповідальні за це і Аваков, і вся українська влада в цілому — вони не повинні вийти сухими з води.

При цьому важливо розуміти, що є відповідальність кримінальна, а є і морально-політична. Кримінальна — це рішення суду на підставі наданих доказів провини. Моральна і політична — це коли політик, який займає високу посаду, розділяє відповідальність в певних ситуаціях.

Share
error: Content is protected !!