Інтерв’ю Гордона з Гіркіним-це прямий наслідок бездіяльності керованої Зеленським СБУ -політолог

Відомий український політолог і блогер Сергій Таран на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише, пропаганда на медіаресурсі бізнесмена Дмитра Гордона ідеології бандитизму Ігоря Гіркіна — це прямий наслідок бездіяльності керованої Зеленським СБУ, яка в нинішньому стані ні кадрово, ні ідеологічно не здатна навіть імітувати захист національної безпеки України.

Сергій Таран наголошує, сам факт надання слова злочинцеві, — незважаючи на коментарі або висновки, які від себе може робити «журналіст» — це кричущий провал безпеки, який ніколи не може дозволити собі жодна цивілізована держава, як проводить війну з окупацією і бандитизмом.

Солідарний з Сергієм Тараном і політичний аналітик Павло Нусс. За його словами, до самого Дмитра Гордона вже давно немає питань,в  інтерв’ю з Наталею Поклонский він довів, що для нього хайп і гроші значать набагато більше, ніж репутація та безпеку країни.

Павло Нусс називає бездіяльність спецслужб України пострілом в голови українців команди президента Володимира Зеленського, чого вже точно не було б при президенті Порошенко.

Share
error: Content is protected !!