Італійці «відпочиватимуть» на карантині до початку травня

З метою протидії поширення в Італії коронавірусної інфекції влада країни має намір до 3 травня продовжити карантин, пише Corriere Della Sera. Відзначається, що прем’єр-міністр Джузеппе Конте сьогодні-завтра повинен підписати указ, який передбачає продовження карантинних обмежень до 3 травня.

Швидше за все, в новому указі дозволять відкритися бібліотекам, канцелярським магазинах, виробникам сільськогосподарської техніки, лісопромислового компаніям і, можливо, магазинах одягу для дітей.

Проте, карантинні обмеження із забороною виходу з дому і закриття більшості підприємств будуть продовжені, так як Конте побоюється, що відновлення роботи економіки на повну потужність зруйнує всі результати, отримані під час карантину.

Раніше в Італії знову зафіксували збільшення смертності від коронавіруса, протягом доби померло 610 осіб. В цілому, в даний час в країні хворіють 96 877 осіб. Одужали за весь час епідемії 28 470 осіб, з них 1979 — за минулу добу.

Більш того, Конте заявив, що якщо захворюваність коронавірусом знизиться, уряд буде готовий частково послабити карантинні обмеження до кінця квітня.

Share
error: Content is protected !!