Італія поступовово знімає обмеження: повертаються до роботи магазини, кафе і гондольєри

18 травня, в понеділок, в Італії розпочався наступний етап ослаблення карантинних заходів, введених через епідемію коронавіруса.

З посиланням на місцеві ЗМІ, з сьогоднішнього дня в країні почали відкривати перукарні, багато магазинів і ресторани, бари та інші заклади.

Також італійцям дозволять відвідувати церкви і пляжі. Примітно, що тільки сьогодні до своєї роботи змогли повернутися гондольєри в Венеції. Вони закинули свої гондоли ще більше двох місяців тому.

Нещодавно ми повідомляли, що вода в каналах Венеції стала кришталево чистою, в водоймах з’явилися птахи і багато тварин, яких місцеві жителі не бачили десятиліттями. Італія є однією з країн, які найбільше постраждали від коронавіруса.

У цій країні спостерігається дуже висока смертність, число інфікованих досягло 225 тисяч осіб, загиблих — понад 31 тисячі. За останні кілька тижнів ситуація в країні нормалізувалася, і Італія вже не є епіцентром епідемії.

Зараз на перше місце в світі за кількістю інфікованих вийшли США, — близько півтора мільйона заражень. На другому місці йде Росія — вже понад 290 тисяч випадків інфікування коронавірусом.

Share
error: Content is protected !!