Карл Волох: Президенту потрібно звернути увагу на два прізвища: Фучеджи та Боделан

Сьогодні президент Зеленський фактично заявив, що не знає, що винен в події 2 травня і хотів би в цьому розібратися.

Коментуючи такий пост Зеленського, блогер Карл Волох в своєму блозі зазначив, якщо глава держави через надзвичайну зайнятість в шоу-бізнесі не мав можливості свого часу розібратися, хто винен в трагедії 2 травня в Одесі, але у нього є бажання зрозуміти це сьогодні , то він з легкістю може отримати відповіді на свої питання.

За словами Карла Волоха, дві посадові особи мають безпосереднє відношення до тих подій.

Один з них носить прізвище Фучеджи, колишній заступник начальника обласної міліції, який був найвищим міліцейським чином в той день в Одесі і весь час, разом зі своїми співробітниками, перебував на місці, в гущі подій, в тому числі — зіткнень на Куликовому полі.

Сьогодні президент Зеленський фактично заявив, що не знає, що винен в події 2 травня і хотів би в цьому розібратися. Коментуючи такий пост Зеленського, блогер Карл Волох в своєму блозі зазначив, якщо глава держави через надзвичайну зайнятість в шоу-бізнесі не мав можливості свого часу розібратися, хто винен в трагедії 2 травня в Одесі, але у нього є бажання зрозуміти це сьогодні , то він з легкістю може отримати відповіді на свої питання.

За словами Карла Волоха, дві посадові особи мають безпосереднє відношення до тих подій. Один з них носить прізвище Фучеджі, колишній заступник начальника обласної міліції, який був найвищим міліцейським чином в той день в Одесі і весь час, разом зі своїми співробітниками, перебував на місці, в гущі подій, в тому числі — зіткнень на Куликовому полі. Прізвище другого — Боделан, керівник служби з надзвичайних ситуацій, чиї пожежні машини майже годину добиралися до місця трагедії, хоча їх розрахунки за цей час спокійно могли дійти пішки.Экс-зам начальник Одесской облмилиции Фучеджи дал интервью "НТВ"

Прізвище другого — Боделан, керівник служби з надзвичайних ситуацій, чиї пожежні машини майже годину добиралися до місця трагедії, хоча їх розрахунки за цей час спокійно могли дійти пішки.Комиссия ВР по 2 мая: Пожарных задержал Владимир Боделан | Новости ...

Блогер пише, Зеленському важливо звернути увагу, що обидві ці людини, починаючи з 2014 року, ховаються від українського правосуддя в Росії.

І ніхто не віддає їх там під суд — не дивлячись на тисячі кримінальних справ проти українських посадових осіб в цій країні по приводах набагато «скромніших», ніж трагедія, де загuнули десятки людей.

Share
error: Content is protected !!