Каспаров: Спочатку він використовував маріонетку Дмитра Медведєва , а тепер змінив конституційний порядок і зробив свою владу пожиттєвою

Російський опозиціонер Гаррі Каспаров в своєму блозі на Оглядачі висловив свою думку щодо недавніх подій в російській політиці.

Зокрема, він вважає, що в майбутньому варто чекати ще більш агресивної поведінки від глави Кремля Володимира Путіна. За словами Каспарова, саме таким чином російський лідер буде підтримувати кредитоспроможність в очах правлячого класу.

При цьому, опозиціонер підкреслив, що нічого іншого, крім залякування еліт і власного населення, для продовження своєї влади у Путіна не залишилося.

«Диктатор завжди знаходить привід продовжити свої повноваження, щоб зробити їх необмеженими. Путін стане ще більш агресивним, особливо в зовнішній політиці. Нічого іншого, крім залякування еліт і власного населення у нього в запасі не залишається. Будь-диктатор зазвичай звертає свої погляди на зовнішній світ », — зазначив Каспаров.

У той же час опозиціонер вказав, що ще 15 років тому він був упевнений в тому, що Путін не покине свій пост.

Як вважає Каспаров, вибори — це якась ширма або форма прикриття для глави Кремля, спецоперація. Опозиціонер також упевнений, що при будь-якому розкладі Путін буде залишатися при владі.

Так, спочатку він використовував маріонетку Дмитра Медведєва (колишній прем’єр. — ред), а тепер ліквідував конституційний порядок і зробив свою владу довічною.

Share
error: Content is protected !!