Контррозвідка СБУ провела успішну операцію по затриманню зрадника, який працював на РФ

Сьогодні з повідомлення прес-центру Служби безпеки української держави стало відомо, що бійцями спецслужби на кордоні був затриманий українець за підозрою роботи на Головне управління Генерального штабу російських військ.

У повідомленні відомства говориться: «Контррозвідка СБУ провела спецоперацію із затримання під час перетину державного кордону України керівника агентурної мережі Головного управління Збройних сил Росії — громадянина України, який раніше служив в ЗСУ. Злочинець хотів виїхати в Росію, щоб надати своїм кураторам звіт про виконання розвідки ».

Також в повідомленні зазначається, що екс-військовий був завербований під час виїзду на територію тимчасово окупованих районів Луганської області.

У Службі безпеки України наголошують: «Він був на виконанні свого завдання. Він збирав і передавав дані розвідки щодо об’єктів ЗСУ, що дислокуються зараз на Волині ».

Крім того стало відомо і про те, що чоловік, маючи завдання від свого куратора, привернув до виконання розвідувальних завдань ще трьох проросійськи налаштованих жителів області.

Share
error: Content is protected !!