Коронавірус не вибирає: 20 семінаристів Києво-Печерської лаври

Протягом минулої доби в Києві зафіксували нові 32 випадки зараження коронавірусной інфекцією, велика частина з яких — 20 — у семінаристів Києво-Печерської лаври.

З такою заявою сьогодні виступив столичний мер Києва Віталій Кличко.

Зокрема, він пояснив, що з 32 виявлених випадків зараження 2 — у медичних працівників. Є і один летальний випадок. В цілому, зараз кількість інфікованих — 1220, летальних випадків — 23. У числі хворих: 11 жінок 25 — 68 років і 21 чоловік у віці 18 — 71 років, в тому числі 20 студентів семінарії Києво-Печерської лаври.

Одного пацієнта помістили в Олександрівську лікарню, всі інші перебувають на самоізоляції під наглядом медичних працівників. А в цілому на сьогоднішній день в Україні коронавірусною хворобою заразилися понад 9000 чоловік.

Раніше повідомлялося, що в Києво-Печерській лаврі, що перебуває під контролем Української православної церкви Московського патріархату коронавірусною інфекцією заразилися всі священики, в тому числі і настоятель.

Однак в МП дану інформацію спростовують. Більш того, вчора повідомлялося, що коронавірусом заразилися всі священики Києво-Печерської Лаври.

Share
error: Content is protected !!