Краще присядьте!Зеленський готує дуже неприємні заходи в економіці: деталі

Команда переможця виборів президента України Володимира Зеленського готує радикальні заходи для зміни економічної ситуації в країні. Про це повідомив експерт “ЗеКоманди” з питань економіки, відомий юрист і адвокат, голова Асоціації податкових радників Данило Гетманцев, повідомляє UAportal з посиланням на “Факти“.

За його словами, поточна економічна ситуація в Україні викликає необхідність вдатися до непопулярних заходів, і може знадобиться багато часу, щоб були помітні перші позитивні зміни.

Серед методів Гетманцев назвав податкову амністію, – комплекс заходів, спрямованих на надання платникам податків права оплатити податки, по яким минули терміни платежів, встановлені державою.

Іншими словами, це легалізація заощаджень, отриманих сумнівними шляхами, шляхом їх оприлюднення та сплати за ними податків з наданням платнику недоторканності від відповідальності.

Після податкової амністії хочуть ввести посилений податковий контроль.

Також, за словами Гетманцева, можуть ввести міжнародний обмін податковою інформацією, за допомогою якої можна буде змусити платити податки всіх, навіть якщо вони ховають гроші в офшорах.

Джерело

Share
error: Content is protected !!