Лавров заявив що нового саміту у «Нормандському форматі» не буде, бо Україна не виконує свої зобов’язання

Глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що РФ не буде домовлятися і приймати участь в новому саміті в «Нормандського форматі», поки Україна чесно і сумлінно не будуть виконані всі рішення, які були прийняті в Парижі на попередньому саміті.

Лавров підкреслив, що за фактом з усіх рішень, які було прийнято в Парижі, виконано тільки одне і те частково, мова про обмін полоненими.

Коментуючи заяву Сергія Лаврова, популярний журналіст і блогер Роман Цимбалюк у своєму відеоблозі зазначив, головний російський дипломат фактично підтвердив, що нового саміту в форматі «Нормандії» вже не буде.

Тому можна українській владі не намагатися сподобатися Росії.

Журналіст пояснив, то, що напідписував президент Володимир Зеленський в Парижі в грудні 2019 го року може бути виконано виключно в одній ситуації, якщо Москва дасть зрозуміти, що вона «відповзає за поребрик».

Зараз же Кремль носиться з молодими окупаційними адміністраціями, як з писаною торбою, як і шість років тому, і розповідають, що Україна себе погано веде, ще й паралелі якісь підозрілі проводять: «Зеленський схожий на Порошенко».

Шостий президент від  такого порівняння, напевно, сильно б здивувався.

Share
error: Content is protected !!