Лукашенко озвучив важливе рішення: Війська РФ ніколи не зайдуть на Україну з території Білорусі

Беззмінний глава Республіки Білорусь Олександр Лукашенко заявив, що війська Російської Федерації ніколи не зайдуть на територію України з боку Білорусі.

Таку точку зору він озвучив під час інтерв’ю відомому українському журналістові Дмитру Гордону. За його словами, ще в 2014 році він дав обіцянку на той час виконуючого обов’язки президента України Олександру Турчинову, що російські війська ніколи не вчинять атаку Києва з білоруського напрямку.

Окремо Лукашенко підтвердив, що «зі зброєю росіяни ніколи не прийдуть в Україну». Білоруський лідер розповів, що російські війська ніколи не будуть залучатися до охорони білоруського кордону, підкресливши, що сам служив у прикордонних військах, його двоюрідні брати і діти проходили службу в прикордонному спецназі, тому у нього до цього питання особливе ставлення.

«У мене всередині кордон — це мій кордон, і кордон мій буду захищати тільки я. Ні росіяни, які б вони не були, ні американці, ні французи. Тільки ми », — підкреслив Лукашенко.

Раніше Олександр Лукашенко звинуватив українське керівництво в втрати країною Криму. Окремо він заявив, що став би воювати і «там полягли б тисячі», але не віддав би землю.

Share
error: Content is protected !!