Лукашенко зробив ставку на нових партнерів: В Білорусь почалися поставки нафти із США

Керівник Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Майк Помпео, 15 травня, заявив, що почали виконуватися домовленості між США і Республікою Білорусь щодо поставок нафти.

Він також запевнив, що перша партія з Сполучених Штатів Америки прибуде вже на поточному тижні, про що інформує  сайт Державного департаменту США.

Крім того, Майк Помпео підкреслив, що угода була виконана за участю компанії Getka і United Energy Trading. З польської сторони виступала компанія UNIMOT. У повідомленні також наголошується, що поставки нафти зміцнюють суверенітет і незалежність Білорусі.

Крім того, чиновник закликав компанії США виходити на ринок Білорусі, як тільки в країні буде реформовано ринок, а також запуститься вільна конкуренція.

Державний секретар США додав, що Вашингтон готовий задовольнити потреби в енергетичних носіях і зроблять все для того, щоб в Білорусі були конкурентні ціни. Трохи пізніше міністр закордонних справ Білорусі  пояснив, що в Мінську готові вести співпрацю з американцями, а також розвивати атлантичні зв’язку. Він переконаний в тому, що Штати можуть стати надійним партнером на економічному ринку і компанії з США можуть відмінно конкурувати з білоруськими.

Share
error: Content is protected !!